Jak Unia Europejska działa na samice

…zwłaszcza alpejskie:

Ciekawe, kiedy Polki (średnio ponad trzy razy biedniejsze od Szwajcarek: głupota rzadko koreluje z pełnym portfelem, więc trudno, by proeuropejskie zaślepienie czy brak demokracji bezpośredniej i idąca za nim samowolka wybieranych raz na 4 lata polityków, przekładały się na wyższe PKB) zaczną Unię postrzegać podobnie. Póki co organizacja biurokratów i politruków, których radosne działania, takie jak ujednolicanie waluty, wspólna polityka rolna, walka z tanią żywnością, demokracją, ba, nawet żarówkami, stoją za kryzysem w Grecji, Hiszpanii, Portugalii i zastojem gospodarczym u reszty, wciąż nad Wisłą wywołuje achy i ochy.

Ale chyba nawet tu kiedyś Darwin zadziała.

5 thoughts on “Jak Unia Europejska działa na samice

 1. Pomysłowy filmik 🙂
  Czyżbyśmy mieli wytłumaczenie niskiego przyrostu naturalnego w EU? 😉

 2. Swoją drogą pogoda na opalanie była marna, filmik śmieszny, cóż zrobić, unia przestała byc dla bogatych atrakcyjna, po co tylko dopłacać do biednych.

 3. W ogóle nie zrozumiałam Pańskiego wpisu.. spina się Pan tak mocno w wykręcaniu zdania zupełnie nie pamiętając, że niektórzy lubią czytać ze zrozumieniem..skutecznie im to Pan uniemożliwia – jak na kogoś kto ma aspiracje publicystyczne rzekłabym – kuriozalna sytuacja:) Chciałam natomiast zapytać o tę tanią żywność. Czy pragnie Pan aby taka pojawiła się na półkach? Naprawdę cierpi Pan na brak taniej żywności? Bo ja wręcz przeciwnie – cierpię z powodu taniej, nafaszerowanej chemią, przemysłowej żywności okupujące polskie sklepy.

 4. Ma Lua jak ja mam dość takich jak Ty, nic tylko narzekają i tu nie dobrze i jedzenie nie te i zdania nie tak…ah Skocz z mostu i nie psuj więcej ludziom krwi… A nie wiem jak UE działa na samice. Jakoś nie obnoszę się celowo z moją przynależnością do UE, ale liczby nie kłamią i rodzi nam się mniej dzieci niż jeszcze 5 lat temu, więc może..

  Świetne artykuły dla aktywnych posiadaczy szarych komórek 🙂
  Tak dalej!

  Pozdrawiam:
  Czarek

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s