Jak Unia Europejska działa na samice

…zwłaszcza alpejskie:

Ciekawe, kiedy Polki (średnio ponad trzy razy biedniejsze od Szwajcarek: głupota rzadko koreluje z pełnym portfelem, więc trudno, by proeuropejskie zaślepienie czy brak demokracji bezpośredniej i idąca za nim samowolka wybieranych raz na 4 lata polityków, przekładały się na wyższe PKB) zaczną Unię postrzegać podobnie. Póki co organizacja biurokratów i politruków, których radosne działania, takie jak ujednolicanie waluty, wspólna polityka rolna, walka z tanią żywnością, demokracją, ba, nawet żarówkami, stoją za kryzysem w Grecji, Hiszpanii, Portugalii i zastojem gospodarczym u reszty, wciąż nad Wisłą wywołuje achy i ochy.

Ale chyba nawet tu kiedyś Darwin zadziała.

5 odpowiedzi na “Jak Unia Europejska działa na samice”

 1. Swoją drogą pogoda na opalanie była marna, filmik śmieszny, cóż zrobić, unia przestała byc dla bogatych atrakcyjna, po co tylko dopłacać do biednych.

 2. W ogóle nie zrozumiałam Pańskiego wpisu.. spina się Pan tak mocno w wykręcaniu zdania zupełnie nie pamiętając, że niektórzy lubią czytać ze zrozumieniem..skutecznie im to Pan uniemożliwia – jak na kogoś kto ma aspiracje publicystyczne rzekłabym – kuriozalna sytuacja:) Chciałam natomiast zapytać o tę tanią żywność. Czy pragnie Pan aby taka pojawiła się na półkach? Naprawdę cierpi Pan na brak taniej żywności? Bo ja wręcz przeciwnie – cierpię z powodu taniej, nafaszerowanej chemią, przemysłowej żywności okupujące polskie sklepy.

 3. Ma Lua jak ja mam dość takich jak Ty, nic tylko narzekają i tu nie dobrze i jedzenie nie te i zdania nie tak…ah Skocz z mostu i nie psuj więcej ludziom krwi… A nie wiem jak UE działa na samice. Jakoś nie obnoszę się celowo z moją przynależnością do UE, ale liczby nie kłamią i rodzi nam się mniej dzieci niż jeszcze 5 lat temu, więc może..

  Świetne artykuły dla aktywnych posiadaczy szarych komórek 🙂
  Tak dalej!

  Pozdrawiam:
  Czarek

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s