Jak Jezus zabił Playboya

Okładka, za opublikowanie której amerykańska centrala zamknęła właśnie portugalską edycję Playboya. Ponoć dla spójnosci przekazu marketingowego: Playboy to pismo dla grzecznych, pruderyjnych kryptogejów (dość wspomnieć, że w latach 90-tych pierwszym naczelnym polskiej edycji był niewyoutowany jeszcze wówczas Tomasz Raczek?) i nie można dopuscić, by się klientom mylił z wyuzdanym, heteroseksualnym, drwiącym z religii Hustlerem. Nisza rynkowa to w końcu świętość.

Obrazek przysłał Gniewomir.

6 myśli na temat “Jak Jezus zabił Playboya

 1. Oj Tomku,
  co konkretnie miales na mysli piszac, ze Playboy to pismo dla kryptogejow? Ze czytelnicy, ogladajacy rozebrane nie calkiem po bozemu panienki sa w gruncie rzeczy homoseksualistami, tylko boją sie do tego przyznac?
  Bardzo ryzykowna teza 🙂 Szczegolnie jak na naukowca 🙂
  Pozdrawiam serdecznie
  Tomasz Raczek

 2. Przestroga dla tych co walczą z Krzyżem
  12-07-2010 10:43 Hela: Nie walczmy z krzyżem!!! Ku przestrodze !!!

  Przytoczę Państwu pewne zdarzenie z roku 1982.W pokoju w którym pracowałam wisiał krzyż.Nie wiemy dokładnie kto go powiesił,ale było to w okresie stanu wojennego.Nasz szef otrzymał polecenie,aby go usunąć, lecz nikt nie chciał tego zrobić.Ten bał się o swój stołek,czy chciał się wykazać i zrobił to sam.On został w pracy po godzinach,a rano jak przyszliśmy to krzyża już nie było.Może to tylko przypadek,ale po kilku dniach ten Pan zginął w wypadku samochodowym.Wymowny to przykład.
  Łucja (15:16)

  http://poznajmy-prawde.blog.onet.pl/Przestroga-dla-tych-co-walcza-,2,ID410466472,DA2010-07-13,n

 3. – skoro pojawiła się okazja, zachęcam do obejrzenia filmu ciekawie nawiązującego do omawianego wyżej tematu, pt: Six: the mark unleashed, bowiem oprócz tego, że w sposób przystępny film ten prezentuje zarys wydarzeń, które będą miały miejsce w niedalekiej przyszłości, gdyż już na oczach naszego pokolenia dzieją się sprawy do tego prowadzące, to również skłania do przemyśleń na temat osobistych wyborów i ceny jaką trzeba za nie zapłacić. To dotyczy tych, którzy wybierają dobrze i tych, którzy wybierają źle, aczkolwiek ci ostatni, mimo, że zyskują więcej czasu, finalnie tracą coś znacznie cenniejszego, bez możliwości zmiany swojej sytuacji..

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s