Jarosław Kaczyński heteroseksualistą!

Kobieta Jarosława Kaczyńskiego to już więcej niż oksymoron i pobożne życzenie tych głosujących na PiS, którym zdarzyło się być homofobami: „Fakt” opublikował portret pamięciowy niewiasty, z którą 30 czy 40 lat temu miano widzieć, jak rozmawiał na ulicy przyszły kandydat na prezydenta. Osoba która twierdzi, iż była naocznym świadkiem niesamowitego zjawiska (i po dziesięcioleciach dokładnie pamięta twarz wybranki Jarosława – ale w końcu nie od dziś wiadomo, że wspomnienia osób, rzeczy i zdarzeń nie z tego świata wraz z upływem czasu nie tylko nie blakną, lecz wręcz nabierają kolorów), nie upubliczniła, niestety, swych personaliów, więc nie mamy pewności, że tabloid jej sobie nie wyfantazjował. Ani że nie przysłała jej do „Faktu” zainteresowana dalszym rozgrzebywaniem seksualności kandydata (nawet w jedynie słusznym kierunku) konkurencja.

3 myśli na temat “Jarosław Kaczyński heteroseksualistą!

  1. Jarkowi nie potrzebna jest kobieta -przecież ma kota. Niektórzy nazywają to zoofilią, ale przeciez polacy są tolerancyjni więc i takie upodobania zrozumieją…
    Kolejnym problemem są jego potomkowie. Placek (bo to kiedyś wyżej wspomniany kandydat na el presidente chciał ukraść księżyc) nie ma córki, która wystąpiłaby w jakimś tańcu z gwiazdami, czy innym śpiewaniu na lodzie.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s