Coming out z pralki

Proszek w płynie Vizir w nowatorskim spocie, który nie dotarł na polskie ekrany. Zastanawiam, się, dlaczego…

10 odpowiedzi na “Coming out z pralki”

  1. Dla mnie w tej reklamie, poza tym, co oczywiste, nie ma niczego nadzwyczajnego ( no chyba, że dialog panów porywa jak halny na Gubałówce, ale z języka Woltera jestem biedny – więc mogą mówić o czym chcą).
    Choćbyśmy żyli w gejowej republice, reklama ta nie powinna trafić do TV z jednego prostego powodu – jest zwyczajnie słaba.
    Dwóch facetów prawi o proszku. No i…?

  2. Mysle, ze w Polsce bylaby wystarczajaco kontrowersyjna, zeby odniesc sukces. Jezeli chodzi nasz kraj to jestem szczesliwy, ze w nim zyje, przynajmniej pod takim wzgledem.

  3. Krzysztof Zapolski, o powodzeniu spotu decyduje nie tylko treść (rozmowa o proszku), ale i forma, która sprawi, ze na taką treść zwrócimy uwagę. Rozmowa może być słaba i banalna, ale jeśli zostanie umieszczona w kontrowersyjnym kontekście (a tu została), mamy zainteresowanie jak w banku. Innym problemem jest oczywiście ryzyko, że np. ktoś uzna proszek za „gejowski”, z którym nie musi się na poważnie liczyć producent we Francji, ale które mogłoby np. dobić produkt w Polsce.

  4. Nie wspominając o tym, że ostatnia niesłaba reklama proszku do prania powstała 50 lat temu… był nią jakiś ówczesny strongman noszący tężę reklamę na plecach w formie drewnianej.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s