Seksarchiwista w sutannie

Bydgoscy katolicy, nie do końca pewni, na co idą niedzielne tace, mogą odetchnąć z ulgą: bynajmniej nie na panienki (względnie chłopców), których księża i tak mają ile duch zapragnie (przypomina się stare przysłowie: za sutannami dupy sznurami) – lecz na nowe technologie. Tak, tak, w czasach gdy wielu wyrzuca Kościołowi obyczajowe (i nie tylko obyczajowe) zacofanie, pewien kujawski duchowny udowodnił, że nie ma to jak seks z komórką:

Paweł L., wikary z parafii pod wezwaniem Chrystusa Króla na Błoniu (…) spotykał się z kobietami i uprawiał z nimi seks. – Najczęściej w sutannie – ujawniają policjanci. – Na dodatek uwieczniał te chwile aparatem fotograficznym i telefonami komórkowymi.
Jak ustaliła policja, sprzętem zainteresowała się jedna z kobiet, która dokładnie przejrzała galerię zdjęć. Przekonana o tym, że jest jedyna, na widok rywalek ze złości zabrała duchownemu komórki. Później zadzwoniła do niego z propozycją, że odda wszystko razem z zawartością, jeżeli ten jej zapłaci.
Przez kilka dni trwały negocjacje, w końcu stanęło na kilkunastu tysiącach złotych.
Wikary wycofał się jednak i powiedział, że pieniędzy nie da. – Wtedy kobieta sprzedała telefony w komisie w centrum miasta – opowiadają policjanci pracujący nad sprawą.
Właściciel komisu, prawdopodobnie z nudów, także zapoznał się z niewykasowaną galerią zdjęć i postanowił zrobić z nich użytek. Skontaktował się z duchownym i zaproponował sprzedaż kompromitujących fotografii. – Tym razem stawka wyjściowa była wyższa, bo 200 tys. zł – zdradza policja. – W końcu, w toku negocjacji zmieniono sumę okupu na 10 tys. zł. (…)
Wikary Paweł L. zdecydował się opowiedzieć o wszystkim policjantom.

Policjanci zareagowali natychmiast: zastawili pułapkę, złapali szantażystę, po czym wypuścili go za poręczeniem, dzięki czemu – jak przypuszczam – zdjęcia już wkrótce obejrzymy w sieci. Linki znajdziemy zapewne na dumnych z osiągnięć technicznie zaawansowanego duchownego stronach katolickich.

4 myśli na temat “Seksarchiwista w sutannie

  1. Bardzo dobrze kolego Łysakowski, jakiś sensowniejszy wpis znowu widzę. Pamiętajcie, że czytelnicy nie przychodzą na bloga żeby czytać o serialach z UK, ostatnio trochę brakowało innej treści. To tutaj pasuje bardziej do miana hardcore. Na głównym blogu też jakieś ciekawe treści by się przydały bo ostatnio cisza. Rozumiem że to chwilowa niedyspozycja. Czołem! 😉

  2. Agencie, dzięki za uwagi, które już do serca biorę sobie głęboko. Wakacje sie skończyły, więc pewnie niedługo znów sie tu dziać zacznie – jeśli tylko inne obowiązki pozwolą. Przypomnę bowiem coś, co nie raz już pisałem: blogi to hobby, w dodatku takie, co się człowiekowi od czasu do czasu przejada.

  3. Ciekawie przedstawiła to prasa: ujęto złodziejkę, pasera i szantażystę. Ksiądz jest ofiarą… Pozdrowienia z Bydgoszczy! 😉

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s