I feel sleepy

Kampania wyborcza żony jest chyba znacznie bardziej męcząca, niż niegdysiejsze posiedzenia w Gabinecie Owalnym. Zwłaszcza te z Moniką…

A na boku mała refleksja: Clinton ma szczęście, że żyje w Stanach, dzięki czemu cała sprawa skończy się na paru dowcipach w Saturday Night Live i setce komentarzy na YouTubie. O ile promili i jak wielką zniewagę urzędu byłby oskarżony prezydent lub były prezydent po takim kimnięciu w Polsce, strach się nawet zastanawiać.

 

6 myśli na temat “I feel sleepy

 1. Clinton już swoje z mediami przeżył. Wychował sobie ich. Musieliby znaleźć coś naprawdę ekstra, ale czy to zaszkodziłoby Hilary?
  Kwaśniewski teraz może chlać i mogą mu skoczyć, taka prawda. Też na jego miejscu bym olał.

  W zasadzie komentarz to tylko pretekst do zagadanie Cię. Odpuściłeś czy robisz coś w sprawie usunięcia Cię z tabeli rankingowej, Tomek?
  Będziemy przy logowaniu się do serwisu oglądać tego niebieskiego, posranego, nawiedzonego anioła- floodera? Dziewczynkę z przeklejonymi tekstami i Fraglesiego, który ma non stop menstruacje i PMS-y?
  Chciałem sobie tu na tym blogu zrobić coś w stylu WordP

 2. Chciałem sobie zrobić tu coś w stylu „WordPress Café”. Rozumiesz? Wpaść codziennie, rzucić jakiś komentarz, poznać stąd ludzi.
  Urwało mi wcześniejszy komentarz. Dopisałem.

 3. Proces, próbuję, ale jak dotąd nie mogę trafić na godziny pracy ich supportu. Na stronie napisali, że czynny „Monday – Friday 8AM – 4PM Pacific Time”, tymczasem okazuje się to jakąś parareklamą, bo w czwartek i piątek w tychże godzinach byli zamknięci. A ja miałem przez ostatnie dni znacznie ważniejsze rzeczy na głowie, niż siedzenie na stronie supportu i polowanie na obsługę 😦

  Obiecuję jednak zebrać się po niedzieli.

 4. Dziwisz sie, ze w polsce takie skojarzenia jak w wymienione w tekscie?

  Przeciez polacy to lenie, nieroby i pijaki. Jak sie ktorys na nogach slania, to raczej nalezy uznac to za objaw spozycia niz przepracowania. 😉

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s