Home sweet home

Seksistowski szowinizm czy okrutna prawda o płci brzydkiej? Wskazywanie szans czy nachalna promocja rozwodów? Cokolwiek by to było, trudno obok kultowej ostatnio reklamy belgijskiego towarzystwa ubezpieczeniowego Mercator przejść obojętnie:

I chyba równie trudno dać jej się przekonać, zwłaszcza że i treść, i forma przekazu w istocie nijak się mają do reklamowanego produktu (pokażcie mi kobietę, która nie wie, że nawet najwytworniejszy elegancik po roku wspólnego mieszkania przeistacza się w duże prosię, i która tylko z tego powodu będzie się chciała z domu wyprowadzać). No, ale czasami właśnie o to chodzi…

 

27 thoughts on “Home sweet home

 1. Tak, są potworni. Jeszcze pierdzą i zjadają gluty z nosa. Powinnam zakochać się w kobiecie…

 2. A ja protestuję! Przecież nie ma takich mężczyzn. Mam szczęście nie znać 🙂
  A jeśli ktoś takiego ma, to współczuję i polecam terapię. Myslę, że kultury osobistej każdego można nauczyć 😉

 3. Tomek Ł: skoro jesteś fanem DW i TW to zapraszam na stage6.com i na kanał Doctora Who (musisz sobie znaleźć, bo się ukrywamy przed BBC 😉 )

 4. Smakowite. A co byście powiedzieli, gdyby jak świnia jadła i zachowywała się kobieta? (nie koniecznie identycznie, co ten okaz tutaj)

 5. Właśnie wróciłam do domu, ale wczesniej jechałam autobusem i obok siedziała kobieta, która smierdziała, smarkała bardzo głosno, zagadywala mnie i ogólnie to chyba jego matka 🙂

  Chciałam dodac, ze ta reklama i tak jest stonowana. A gdyby tytuł był: ” Nasza Chałupa” i wszystko byłoby polskie a nie belgijskie? Chodzi mi o to, ze naczynia itp zmniejszaja efekt prostacko-potworny. Gorzej byłoby, gdyby wnętrze było urzadzone “po polskiemu”. To juz by było nie do zniesienia.

 6. Jenek! Ozłocę Cię! Przez kilka godzin szukałem dziś (także na stage6, ale przeleciałem chyba wszystkie serwisy tego typu) nowego odcinka pod nazwami torchwood, TW, 02×01 itp., a tu taka niespodzianka. Dzięki 100-krotne!

 7. Ale wtedy blog spadnie 🙂 Zgodnie z przysłowiem, ze muzeum jest z tyłu a liceum z przodu. Rozumiem, ze to o muzeum to głupia aluzja do mnie? ( U mnie są fajne klimaty odwołujace sie do historii i od razu widać, ze zazdroscisz). Zresztą nie wiem. Ja nie miałam nic żłego na mysli. Połowa mojej rodziny też jest ze wsi. Nie chciałam dokuczać, tylko napisałam o tej reklamie.

 8. W ogóle nie komentowałabym tego wpisu o Pati koti, ale nie czytałam wczesniej tej dyskusji. Gdybym zobaczyła to wczesniej, na pewno bym nie napisała 😦

 9. Nie pisałem, że już jest TW 201 😉
  Ale gdzieś jest bo nie mogłem uploadować od siebie (wyskakuje error, że już taki film się znajduje na serwerze). Natomiast po przekonwertowaniu nadal nie mogę wysłać z innego dziwnego powodu.

  A kanały to Canary Wharf i The Rift 😉

 10. Jenek, za namiary na kanały dziękuję. Mimo że wszystkie Doktory leżą już na moich dyskach, pewnie przydadzą się w przyszłości.
  A na najnowsze TW (ze zmienioną, oczywiście, nazwą) w takim razie trafiłem przypadkiem – po haśle “doctor” 😉

 11. Już wrzuciłem. Szukaj w wyszukiwarce tagów po słowie “p00ʍɥɔɹoʇ” albo po prostu w moich filmach (ten sam nick) 😉

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s