Gwałt na Świętym Mikołaju

Świąteczna gratka dla fanów komiksowych superbohaterów w typie Batmana i Robina, których opięte na muskułach kostiumy oraz pełne niedopowiedzeń relacje od dziesięcioleci inspirują wyobraźnie dojrzewających nastolatków. The Ambiguously Gay Duo – tym razem w starciu z kosmitami, którzy postanowili zniszczyć Boże Narodzenie:

13 myśli na temat “Gwałt na Świętym Mikołaju

 1. Perfidna homopropaganda w kostiumie kreskówki dla dzieci.
  A potem się oburzają na porównania pederastów z pedofilami.

 2. A co to jest homopropaganda?

  Analogicznie – Mnie męczy katolopropaganda, która szerzy się dookoła mimo iż sobie jej nie życzę. Jakim prawem telewizja publiczna pokazuje o 8 rano bajki oparte na nowym i starym testamencie za PUBLICZNE PODATKI? 🙂 Hm? I to nie tylko wtedy, gdy są jakieś kościelne święta… Żal.

  Nie obchodzę świąt a muszę tolerować choinkę w szkole, stroiki gdzie popadnie i fakt, że przez kilka dni nie mogę nigdzie nic kupić, bo jest święto kościelne…. litości. Jakoś nie ma wolnego podczas święta Diwali ani nawet o niebo lepszego i weselszego Holi, gdy jest Chanuka, święto Tet itd nikt nawet o tym nie wie. Nie wciskajcie mi tylko kitu o większości religijnej jaką stanowią rzekomo katole w Polsce – nie jesteśmy państwem wyznaniowym!

 3. Oo – nie twierdze, że mądre.

  erwin – nie uzyskałam odpowiedzi na pytanie czym jest homopropaganda. A argument, który podałaś/eś jest raczej niskich lotów.

 4. Odpowiem za Erwina. Homopropaganda to pokazywanie homoseksualizmu w pozytywnym świetle. Homoseksualiści to ludzie nieszczęśliwi. Nawet jeżeli sami uważają, że jest inaczej. Ich życie jest puste. Nigdy nie zakosztują radości rodzicielstwa. Jeśli dożyją starości, umierają samotni, kiedy odchodzi ostatni młodszy partner. To nie zdarza się często ponieważ chociaż nie umierają już na aids to i tak popełniają samobójstwa znacznie częsciej niż normalni.
  Ale media tego nie pokazują, gdyż poprawność polityczna nie pozwala. Pokazują młodych „gejów”, którzy wszystko mogą. Tak jak to sparodiowano na tym filmie.

 5. Rysuje komiksy i miałam kiedyś taką manie. Na takie komiksy z ludźmi w opiętych kombinezonach(a raczej lateksowych hehehe). Przeszło mi, stare, wyrobione, zbyt popularne -.- Głowonogi żądżą;p

 6. Umierają samotni… Każdy umiera samotnie. Ale zaraz, najpierw odchodzi młodszy partner, odchodzi ostatni młodszy partner ? Nie bardzo załapałam tą strukturę, jak to jest? Czyli starszy parner nie odchodzi?
  Jaka to kultura napisać ” nie umieraja juz na aids”. Kurde, jaka szkoda!

 7. Morderstwo w białych rękawiczkach 🙂

  Ale dla niektórych to naprawdę jest dowcipne -to jest ich poczucie humoru. Mnie też ciekawi, czy lesbijki umierają samotnie? Założę się, że dla osoby, określającej się jako ” kulturalny homofob” lesbijka jeszcze jest do zniesienia. [może znowu „obsmarują” moje teorie na lesbijskim blogu – kiedy napisałam wtedy na gender blogu, że homoseksualne kobiety są mniej dyskryminowane, znalazłam blog lesbijek, które komentowały też u mnie i one z kolei pisały, że też są bardzo prześladowane]. Właśnie zazwyczaj ci „kulturalni” lesbijkom darowują życie ?

 8. homofobofobia też jest ciekawym zjawiskiem,

  rzucanie się na kogoś tylko dlatego że mu się zjawisko homoseksualizmu nie podoba…

  mnie też się nie podoba, brzydzi mnie to – aczkolwiek w wydaniu kobiecym faktycznie mniej w porywach do wcale – może dlatego że (jak to ktoś powiedział) homoseksualizm w obu przypadkach dodaje kobiecości..

  nie podobają mi się parady równości…
  uprzedzając zachowania homofobofobiczne –gdyby przez miasto miała przejść grupa namiętnie liżących się par hetero – nie podobałoby mi się to tak samo..

  PS
  podobne uczucia mam jak mi wyje za oknem procesja w boże ciało..

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s