Narkotyki w Sieci

Mały upominek dla wiernych komentatorek: mocny film przyrodniczy, choć akurat nie o kretach, lecz pająkach. Co najważniejsze, bez Dody…

7 thoughts on “Narkotyki w Sieci

 1. Jestem niezmiernie wdzięczna za zamieszczenie filmu o pająkach, tym bardziej, że mam arachnofobię :).
  Pajączki jak ludzie 😉

 2. Również jestem wdzięczna, ale ja nie mam arachnofobii. Mam nadzieję, ze on nic nie mówił, po poprzednim filmie/ach zepsuły mi sie słuchawki, tym razem.

  Jeszcze a propos Dody -o.k, wyszczekana jest, ładna. Zazwyczaj kobiety, głównie te heteroseksualne, nie cierpią takich jednostek. A w przypadku Dody w dobrym tonie jest podziwiać ją, na imprezach i w pracy rozmawiać, że Doda ma seks z Radziem itp,. To jest ciekawe zjawisko socjologiczne, bo nie idzie za tym stylizowanie się “na Dodę”. [ Mało kto dałby radę]Tak, jakby Doda magicznie uwodziła kobiety, i to takie koło czterdziestki. Głównie o to mi chodziło. Słyszałam kilka takich rozmówek ostatnio i nie pojmuję…

  Pająk jest zdecydowanie lepszy. Ja nawet miałam coś takiego w pokoju 🙂

 3. Marysiu, przy pająku jednak jest ścieżka dźwiękowa. I to dość ciekawa…

  A do co do stylizacji na Dodę, nie byłbym tu takim optymistą. Wystarczy pochodzić po mieście rozgladając się uważnie, by zauważyć jej nie tak doskonałe sobowtóry…

 4. Nie oglądam się, Tomku, za sobowtórami Dody, ponieważ zdecydowanie unikam takich kobiet… W dodatku prześladuje mnie sobowtór Kazi Szczuki, co będzie opisane u mnie. Ja zdecydowanie wolę brunetki -chociaż Kazia jest farbowaną brunetką. Ale kobieta w białych kozakach albo w majtkach zamiast spodni… Uosobienie Kłaja i w ogóle wieś na maksa.
  Jednak sam piszesz, że są to niedoskonałe (!) sobowtóry. To też jest problem, bo te dziewczyny powinny podkreślać swoją własną urodę. Poza tym, ona nie przypomina samej siebie. Pamiętam pierwszy klip Dody, jeszcze zanim wystąpiła w reality-show, bardzo dawno. Miała ciemnoblond włosy i normalny biust. Nie poznałabyś jej! I była o wiele ładniejsza.

  Tomku, ja w ogóle chciałam napisać, że obejrzałam sobie Twój blog w Salonie. Kiedyś lubiłam Salon, ale teraz już mi się nie chce tam pisać. Więc ja nie jestem za karą śmierci i właściwie zgadzam się głównie w sprawach homofobii :). Najbrdziej rozbawiła mnie ta dyskusja o prawach fizyki i rozmnażaniu chleba. W ogóle podziwiam Ciebie i osoby, którym się chce tyle dyskutować i pisać. Ja jednak wymiękam z tego, chociaż czasem dobrze sobie poczytać. Nie utożsamiam tak Boga z kościołem, ale podobają mi się te teksty, bo chodzi w nich o wiedzę, a nie o ideologiczną walkę czy nienawiść [chyba byłam też na blogu KP, skoro coś takiego napisałam, może bardziej w kontekście klimatu, jaki tam jest w dyskusjach, niż samych wpisów]. U Ciebie te dyskusje są fajniejsze do czytania, ale chciałam ci powiedzieć, że “belgijski Jezus” nie jest dostępny.

  Dobrze, to obejrzę sobie za jakiś czas to z głosem. Tusk na migi mi wystarczy…

 5. Uffff, zrobione.
  Co do dyskusji, tak już jest, że czasami chce mi się dyskutować, a czasami nie. Na Salonie zaś z reguły się chce, bo i dyskutanci tam bardziej wyszczekani i w mniejszej ilości rzeczy się ze mną zgadzają. No wiec czasami ruszam tam jak Don Quijote, zwłaszcza z co bardziej kontrowersyjnymi postami… o ile tylko czasu starczy.

 6. Filmik mistrzostwo świata, świetne eksperymenty, najbardziej mi się podobała budowa hamaka przez bohatera filmiku. Eksperyment dowodzi jak niewiele nas dzieli od insektów :))))))))

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s