10 thoughts on “Szok techniczny

  1. Kolejna “śmieszna” reklama z głupią blondynką. Czy naprawdę nie robią filmów o innej grupie demograficznej?

  2. nadmiar nowoczesnych rozwiązań nie zawsze pomaga

    Dlatego nie lubię zmian. Nachalnej modernizacji mówimy stop. Zwłaszcza w toalecie.

  3. Czy komuś sie to podoba czy nie modernizacja zawsze bedzie trwała bo taki jest pożądek tego Świata. Mi to wygląda bardziej na celowe ukazanie kobiety utozsamionej z technologią a dokładniej z subkulturą techno “muzyka, ubiór, narkotyk no i wszechobecna innowacja” której technologia w jaką wieży przeciwstawia sie jej, ukazuje rozwój technologiczny w złym świetle a przedewszystkim samą subkulture co moze przez niektórych być odebrane jako swoista dyskryminacja.

  4. Mi wystarczą światła na fotokomórkę w uczelnianych kiblach. Miałem kiedyś wątpliwą przyjemność, wieczorową porą, zastanawiać się dlaczego nikt ( projektant ) nie przewidział że ktoś może siedzieć dłużej niż 5 minut. Machanie ręką nad kabiną nie pomogło i dziwnym zbiegiem okoliczności wszedłem w obszar działania tego sprzętu w momencie nie spodziewanym przez, pragnącą jak najszybciej skończyć pracę, panią sprzątaczkę. Kobieta znieruchomiała w uchylonych drzwiach, tak że mogłem na zakończenie wspaniałego dnia pomachać, stojąc w opuszczonych gaciach, przechodzącej właśnie grupce studentów … Od tego czasu na uczelni sram nowocześnie.

  5. Snuffkin, strasznie glęboka interpretacja. Ja tam bym nie przesadzał, według mnie biedaczka miała pecha i tyle. Swoistym kuriozum jest tylko fakt, że to właśnie reklamowany przedmiot okazuje się źródłem jej udręki 😉

  6. Chyba trochę nadinterpretujecie… Filmik jest śmieszny i tyle. To, że dziewczyna jest akurat blondynką nie ma, moim zdaniem, żadnego znaczenia w tym przypadku. A wywodu o kulturze techno za bardzo nie zrozumiałam (mimo żem nie blondynka).

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s