Szok techniczny

Przyznaję, choć z ciężkim sercem: nadmiar nowoczesnych rozwiązań nie zawsze pomaga. Zwłaszcza w ubikacji…

10 odpowiedzi na “Szok techniczny”

  1. Kolejna „śmieszna” reklama z głupią blondynką. Czy naprawdę nie robią filmów o innej grupie demograficznej?

  2. nadmiar nowoczesnych rozwiązań nie zawsze pomaga

    Dlatego nie lubię zmian. Nachalnej modernizacji mówimy stop. Zwłaszcza w toalecie.

  3. Czy komuś sie to podoba czy nie modernizacja zawsze bedzie trwała bo taki jest pożądek tego Świata. Mi to wygląda bardziej na celowe ukazanie kobiety utozsamionej z technologią a dokładniej z subkulturą techno „muzyka, ubiór, narkotyk no i wszechobecna innowacja” której technologia w jaką wieży przeciwstawia sie jej, ukazuje rozwój technologiczny w złym świetle a przedewszystkim samą subkulture co moze przez niektórych być odebrane jako swoista dyskryminacja.

  4. Mi wystarczą światła na fotokomórkę w uczelnianych kiblach. Miałem kiedyś wątpliwą przyjemność, wieczorową porą, zastanawiać się dlaczego nikt ( projektant ) nie przewidział że ktoś może siedzieć dłużej niż 5 minut. Machanie ręką nad kabiną nie pomogło i dziwnym zbiegiem okoliczności wszedłem w obszar działania tego sprzętu w momencie nie spodziewanym przez, pragnącą jak najszybciej skończyć pracę, panią sprzątaczkę. Kobieta znieruchomiała w uchylonych drzwiach, tak że mogłem na zakończenie wspaniałego dnia pomachać, stojąc w opuszczonych gaciach, przechodzącej właśnie grupce studentów … Od tego czasu na uczelni sram nowocześnie.

  5. Snuffkin, strasznie glęboka interpretacja. Ja tam bym nie przesadzał, według mnie biedaczka miała pecha i tyle. Swoistym kuriozum jest tylko fakt, że to właśnie reklamowany przedmiot okazuje się źródłem jej udręki 😉

  6. Chyba trochę nadinterpretujecie… Filmik jest śmieszny i tyle. To, że dziewczyna jest akurat blondynką nie ma, moim zdaniem, żadnego znaczenia w tym przypadku. A wywodu o kulturze techno za bardzo nie zrozumiałam (mimo żem nie blondynka).

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s