I am the condom friend

Nowy cykl spotów: „Poznajemy kultury Wschodu”. Pierwsze Indie z najbardziej odjechaną reklamą prezerwatyw, jaką widziałem w swym krótkim życiu:

Tollywood rulez. I kropka.

14 myśli na temat “I am the condom friend

  1. Massepain, też nie byłem przekonany, że śpiewają to w hindi. Podpis na Youtubie sugeruje, że to telugu (తెలుగు) – język z rodziny drawidyjskiej, oficjalny w południowoindyjskim stanie Andhra Pradesh – za co jednak też nie ręczę, bo języka nie znam. „Bollywood” bardziej miał tu nawiązywać do zjawiska, niż wskazywać na narzecze 😉

  2. A poza tym szapoba dla Hindusów, którzy są w stanie oglądać siedmiominutowe spoty i nie wywołuje to w nich odruchu obrzucenia swoimi telewizorami Pakistanu. Może zresztą wywołuje? Co ja tam wiem…

  3. Jeżeli telugu to kollywood 🙂 . U nich to trochę bardziej skomplikowane jest :p . Największa gwiazda Bollywoodzkiego kina Amitabh Bachchan też reklamuje prezerwatywy :). Warto dodać, że to facet w wieku dość podeszłym. U nich to chyba nie jest taki temat tabu jak w Polszy :). A że kilka minut :D, czepiacie się.

  4. a mnie się taki pomysł żeby reklama trwała 7 minut bardzo podoba, przynajmniej się dobrze utrwali 😉
    Trzeba im przyznać że bardzo szczegółowo wyjaśnili cel, zastosowanie, sposób użycia i korzyści dodatkowe w postaci posiadania przyjaciela pod ręką.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s