Zyta Gilowska w Playboy TV

Gorące wyznanie najbardziej bezpruderyjnej minister w dziejach Europy:

I tylko jedna, moja już, wątpliwość: skoro idzie to Zycie naprawdę nieźle (zakładam, że nie były to czcze przechwałki), może by tak, używając swych zdolności i talentów, załatała nam wreszcie dziurę budżetową. Usługi na poziomie są dziś w cenie, więc, przy obrotności i pracowitości pani minister, kto wie, czy już wkrótce nie mogliby Polacy liczyć na sporą obniżkę podatków…

7 myśli na temat “Zyta Gilowska w Playboy TV

 1. Niesiołowski, ty zafajdany proroku za dyche… ty nadęty bucu, który we wszystkich proroctwach jakie pieprzysz bez przerwy od lat… pomyliłes się w 100%!!!!…

  Zresztą pomylileś się podobnie jak wasi, równie jak ty nieomylni i wszystkowiedzący buce, czyli tzw. eksperci od gospodarki… których ponoć tylu macie, że nie wiecie już gdzie nimi rzygać.. a nawet głupiego spotu nie potraficie porządnie zmajstrować… wy plagiatorzy zafajdani!..

  Przypomnij sobie chory z nienawiści nieuku coście wygadywali w histerycznym szale od czasu wygranych wyborów przez PiS…

  Przypomnij sobie to ty skrajnie podły obłudniku!!! Ty skrajny bezmózgowy oszołomie, ktoremu GW ojca Michnika całkowicie wyprała mózg!!… Podobnie zresztą jak kolejnemu jak i ty nadętemu bucowi i nieukowi, czyli Kutzowi…

  Zresztą takich tłuków umysłowych w tej waszej partii Światłości i Rozumu jest bez liku… Nieudacznicy i warchoły zafajdane… Do nauki logicznego myslenia!!!! Do nauki nieuki bezmózgowe!!!

  NIESIOŁOWSKI… jak nie pamietasz to ci co nieco przypomnę… ty szczekający bez przerwy urodzony kłamco i oszczerco!!! CZYTAJ niżej ty skończony ignorancie jak było!!!! CZYTAJ ty NIEUKU!!!!

  Przeczytaj to co ci napiszę w poście zaczynającym się od słów, cytuje: „Jeszcze w połowie 2006 roku nasi nieomylni eksperci typu Balcerowicz i wszelkiej maści inni wizjonerzy z PO i LSD wyśmiewali w mediach Marcinkiewicza gdy odważył się prognozować wzrost PKB w wysokości 5% w 2006 roku…
  Wtedy wszyscy ci oświeceni eksperci z PO i LSD w 2006 roku przepowiadali wszelkiego typu kataklizmy i krachy.”
  —-
  Do radia TOK FM dzwoni facet i wyp. się na tematy polityczne:
  Część 1: http://youtube.com/watch?v=c1AePmHk2Ug
  Część 2: http://youtube.com/watch?v=hOKzjQZry3Q

 2. Jeszcze w połowie 2006 roku nasi nieomylni eksperci typu Balcerowicz i wszelkiej maści inni wizjonerzy z PO i LSD wyśmiewali w mediach Marcinkiewicza gdy odważyl sie prognozować wzrost PKB w wysokości 5% w 2006 roku…

  Wtedy wszyscy ci oświeceni eksperci z PO i LSD w 2006 roku przepowiadali wszelkiego typu kataklizmy i krachy.

  Poczynajac od krachu gieldowego poprzez krach monetarny, kataklizm majacego pojawic sie bezrobocia, niewyobrazalne straty w gospodarce, gremialne wycofywanie wkladow bankowych…

  ucieczke kapitalu spekulacyjnego, zalamanie gospodarcze, galopujaca inflacje, paniczne wycofywanie sie inwestorow, masowa emigracja ludnosci itd.

  Natomiast rok 2007 spowodowal nieprawdopodobną METAMORFOZĘ tych różnych ekspertów czy wizjonerów widzących przyszlość na kilka lat do przodu.

  Otoz ci nasi nieomylni eksperci, w obliczu namacalnych faktow, zamiast sie zawstydzic i zreflektowac, ukuli kolejna niepodwazalna teorie.

  Teorie, w ktorej uznali, ze PRZEPOWIEDNIA Marcinkiewicza spelnila sie tylko dlatego, ze przed Marcinkiewiczem rzadzil Miller i Belka.

  I tak dzieki temu, ze nasi eksperci PRZYPOMNIELI sobie dopiero w 2007 roku o Millerze i Belce… Markinciewicz mogl tryumfowac, podnosząc później prognoze wzrostu PKB do 5.5%… (przyp.: przyrost PKB w 2006r wyniósł realnie 6.2%!)

  a nasi NIEOMYLNI lewaccy eksperci i wizjonerzy, nie musieli sie juz tlumaczyc dlaczego sie całkowicie POMYLILI… i to w 100%!!.. na calej linii!!

  Tak się zastanawiam, czy nie powinni oni oddać z nawiązką pieniędzy jakie państwo wydało na ich naukę. Pomijając to, że powinni być postawieni pod pregierz opinii publicznej i wychłostani do krwi pierwszej.
  —-
  Do radia TOK FM dzwoni facet i wyp. się na tematy polityczne:
  Część 1: http://youtube.com/watch?v=c1AePmHk2Ug
  Część 2: http://youtube.com/watch?v=hOKzjQZry3Q

 3. Licheń, Częstochowa – znane miejsca kultu religijnego. Tymczasem okazuje się, że w Warszawie też znalazło się miejsce godne uwagi dla chrześcijan. Matkę Boską, której wizerunek pojawił się na Okęciu, już ochrzczono mianem „Lechickiej”.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s