25 myśli na temat “AlkohoLiD

 1. Zauważcie tylko, co mówi i w jakim języku. I z całym szacunkiem, ale ja o wiele bardziej wstydzę się za scenkę, gdy podczas spotkania z A. Merkel ochroniarz zakładał słuchawki bratu K., bo ten sam sobie nie poradził, a wskazówek pani Merkel nie rozumiał…

 2. Cóż – jak Sarkozy plótł trzy po trzy i to w swoim, co prawda nie najłatwiejszym, języku – cała Francja stała murem za nim – bo to przecież dosyć ludzkie. Mimo, że spotkanie było z Bushem – czyli dosyć ważne. Mimo to nie podoba mi się zachowanie Kwaśniewskiego – powinien się wystrzegać tego typu kontrowersyjnych zachowań, by nie dawać żadnych powodów do ataków Kaczyńskich. A z drugiej strony wolę Kwacha czasem wciętego, ale mówiącego w obcym języku płynnie, niż trzeźwego Kaczora, jednego czy drugiego, który musi mieć tłumacza by pogadać ze swoimi partnerami. Swoją drogą jak to jest, że profesorowie na każdej uczelni płynnie posługują się angielskim, a tu proszę Kaczyńscy – jeden prof drugi dr hab – ni słowa w tym języku. Obciach.

 3. Ale pozytywnie mnie dziś zaskoczył. Powiedział coś na kształt tego, że wprowadzanie Ukrainy w struktury kapitalizmu wymaga wiele poświęcenia i dużo zdrowia.

 4. no i jest temat do afery. Bardziej mnie drażnią lokalne występy Kaczyńskich, niż wpada Kwaśniewskiego. W końcu Polska kraj ludzi pijących 😉

 5. Hm, troszkę śmieszne, trochę głupawe. Ciekawe czy dostał całe honorarium za wykład czy potrącono mu przeliczając promile na procenty ? Choć akurat Ukraińcy specjalnie źle takich wpadek nie traktują. Może zostanie prezydentem …. Ukrainy

 6. Cóż, można tylko zachęcić:

  GŁOSUJ NA p. Kwaśniewskiego!

  Swoja drogą to wygląda na chorobę alkoholową. Dobrze, że jest człowiekiem „kulturalnym” i nie „czka”, i nie „beka”. Naród kocha swojego byłego p. Prezydenta.

 7. a ja za „matką-kurką.net” zapytowywuję czy nas nie stać na prezydenta mówiącego w językach jednocześnie umiejącego powstrzymać się od alkoholu podczas oficjalnych wystąpień?

 8. cherry,

  mnie nie przeszkadzają tłumacze, a w polityce to często WYGODNIEJ nie znać języka :),

  Natomiast, uwalony p. Aleksander, b. prezydent RP, świadczy o NARODZIE, który więcej uwagi przykłada do wyglądu jego żony niż…

  Porządek w NASZEJ OJCZYŹNIE JEST KONIECZNY!. Może wówczas zostaną zauważone perły które w tej cuchnącej rzeczywistości giną!

  Pozdrawiam serdecznie

 9. Nie dziwcie się niczemu…Kwasniewski nazywa sie z domu SZTOLZNAN i należy do żydo-masonerii syjonistycznej jak kaczyński i 90% polityków w sejmie, ICH celem jest zniszczenie i ośmieszenie Polski jako kraju katolickiego i zamieszkałego przez Polaków, wyraznie o tym mówią nam -„Protokoły medrców syjonu” polecam wszystkim -są przerażające … ONI chcą przejąć Polskę na własność …już w średniowieczu bowiem pisali o Polsce jako o swoim nowym KANNANIE-ZIEMI OBIECANEJ…! premier izraela nawet nie kryje tego,że jest dumny z żydów ,którzy wykupują europę wschonią…!!!
  Protokoły są do ściągnięcia na stronie http://www.potega.tworcy.org
  pozdrawiam rodacy i niech BÓG ma nas w opiece ,oby naród Polski rychło się otworzył oczy i uszy ona prawdę…pozdrawiam

 10. Pingback: Ola i Olek w RMF

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s