Muzułmańska Kamasutra

U Wojtka Wowry znalazłem dziś gorący dokument o pieszczotach, jakimi praktykujący wyznawcy Allaha płci męskiej raczą swoje połowice. Przyznacie, że pod względem wyrafinowania panowie ci biją na głowę nawet okutanych w skóry i łańcuchy bywalców amsterdamskich i berlińskich piwnic sado-maso:

Dla szczególnie rozochoconych, poniżej w ramach bonusu jeszcze parę fragmentów arabskiej wersji „Playboy radzi”:

16 myśli na temat “Muzułmańska Kamasutra

 1. Sądzę, że najmądrzej jest pozostawienie troski swoim kobietom, żyjącym w naszej KULTURZE.

  Czy wyobrażasz sobie jak obrzydliwe dla niektórych mieszkańców naszej planety jest jedzenie przez ciebie wieprzowiny?

  Ech panie TOMASZU… Konkwista Ci w głowie? „Hej, szable w dłoń, tuki w juki a łupy wziąć w troki. Hajda na koń okażemy się godni epoki…”

  Serdeczne pozdrowienia.

  ps.

  Oczywiście wie pan, dlaczego ESKIMOSKA RZEŹBA jest MALEŃKA /To pytanie ma uzmysłowić, że nie ma działania bez przyczyny/

 2. Witoldzie, to, że ludzie w różnych kulturach różnią się upodobaniami kulinarnymi, nie ma tu nic do rzeczy. Człowiek w każdej kulturze podobnie odczuwa ból – nie widzę wiec powodu, byśmy, skoro pochylamy się nad losem katowanych Polek, katowanie Arabek mieli traktować jako aberrację kulturową.

 3. Nic z tego mój drogi!!!

  Zainteresuj sie tu poważniej. Otóż nie jest prawdą, że „w każdej kulturze podobnie odczuwa ból”. To zagadnienie wielce interesujące.

  Obawiam sie ze w konkwistackim 😉 zapędzie N O R M Ę nazywasz /!/ ABERRACJĄ.

  Przykro mi powodu, e bocian wywalił swoje małe z gniazda. Lecz mimo owej przykrości, zastanawiałem sie dlaczego to zrobił.

  Szukaj p. Tomaszu w naturze a zrozumiesz…

 4. Witoldzie, odczuwanie bólu jest reakcją określonych neuronów w naszym mózgu na informacje płynące z receptorów. Z tego, co ustalili naukowcy, zarówno receptory jak i neurony reagują dość podobnie (jeśli nie identycznie) u większości przedstawicieli danego gatunku – w tym także ludzi. By reagowały inaczej, musiałyby być inaczej zbudowane. W której z kultur ludzie mają inaczej zbudowane receptory bólu lub partie mózgu odpowiedzialne za jego odczuwanie?

 5. Tomaszu…

  tak mi bardzo przykro…
  Sprawiasz mi B Ó L!

  Oczywiście podzielam to co piszesz: „Z tego, co ustalili naukowcy, zarówno receptory jak i neurony reagują dość podobnie (jeśli nie identycznie) u większości przedstawicieli danego gatunku – w tym także ludzi.”

  Jednakże /do licha!/, próbuje cię naprowadzić na nieco inną ścieżkę. Wszak Ty i ja piszemy o tym samym – o O D C Z U W A N I U bólu, a nie o jego „naukowym” istnieniu.

  Rozumiem, ze masz potrzebę UPORZĄDKOWANIA chaosu którym ci się jawi ŚWIAT, lecz owi NAUKOWCY, pokażą ci tylko FRAGMENT, uporządkowanej rzeczywistości. Reszta, to czego „naukowymi narzędziami” jeszcze? nie potrafimy zbadać, również I S T N I E J E, mimo iż niektórzy /widzę, że również Pan, panie Tomaszu/ starają sie tego nie zauważać.

  Wielka to szkoda dla tak zubożałego świata /a co za tym idzie pańskiego? UMYSŁU/.

  Pan zgodzi się ze ze mą?, że MODLITWA uzdrawia!
  Pan zgodzi się ze mą, że hipnoza… etc…

  Pan zgodzi się ze mą, że Pana „W I A R A” w naukę, „By reagowały inaczej, musiałyby być inaczej zbudowane” nie pozwala na zobaczenie tego INNEGO…

  Na temat tego „INNEGO” znajdziesz niemałą literaturę, i często nie jest to bełkot sensatów, lecz próby zrozumienia tego czego językiem i narzędziami nauki opisać sie nie udaje, tego czego racjonalny umysł nie dopuszcza.

  Na początek polecam, Alexis Carrel „Człowiek istota nieznana” Książka z 1938 r, a autor wyrzucony z obiegu za uświnienie sie w okresie wojny, lecz warto przejrzeć.

  Z innej strony, ze zjawiskiem KASZPIROWSKI zapewne sie Pan zetknął… A B. Malinowskiego „Mit, magia, religia” czytuje Pan do poduszki.

  Drogi TOMASZU, ja przecież nie mówię o b u d o w i e RECEPTORÓW egzemplarza Homo Sapiens lecz o jego ODCZUWANIU, a ono, owo ODCZUWANIE jest jakże często uzależnione KULTUROWO.

  Serdecznie pozdrawiam

 6. Najbardziej przerażająca była wypowiedź z 2 od góry streamu, Mówił to mąż opatrznościowy, człowiek wykształcony.
  Mam wrażenie, że jakakolwiek forma fascynacji religijnej jest źródłem wszelakich odchyleń. Im bardziej ortodoksyjne jest jakieś społeczeństwo wyznaniowe, tym bardziej ksenofobicznie podchodzi do mniejszości.

 7. Pan Skaczkiewicz przypomina trochę jednego ze średniowiecznych papieży, który przed wojną mówił do kwiatu europejskiego rycerstwa: „Zabijajcie wszystkich jak leci, wiernych, niewiernych…bóg ich potem odróżni!”

  Inaczej mówiąc – najłatwiej jest usprawiedliwiać rzeczy oczywiste irracjonalnymi argumentami. Ciekawy jestem, czy gdyby na Skaczkiewicza, przebywającego przypadkiem na urlopie w Egipcie, rzucił się jakiś niewyżyty beduin, a następnie brutalnie zgwałcił go i zamordował z zimną krwią, to pomyślałby Skaczkiewicz (już z zaświatów): „No tak, to zrozumiałe, przecież to taka kultura i w ogóle…”

  Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, panie Skaczkiewicz.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s