Rozbierają się same…

I pomyśleć, że słowo “prawica” kojarzyło się kiedyś ludziom z zacofaniem obyczajowym i pruderią… Polsatu odpowiedź na Drzyzgę, czyli nocne rozmowy mężczyzn w “Co z tą Polską?” Lisa. Bronisław Komorowski z PO przyznaje się do podglądania koleżanek, Zbigniew Girzyński opowiada, jak wyglądają stosunki damsko-męskie w PiS-e:

Materiał znaleziony na spieprzajdziadu.

11 thoughts on “Rozbierają się same…

  1. A nie odczuwacie totalnego zniesmaczenia? Posłuchajcie, co wygadują ci posłowie. Spójrzcie, jak reaguje publiczność… Żałosne, przecież ci ludzie przekształcili politykę (poważna sprawa, bo przecież to właśnie oni decydują o naszym życiu) w tanie igrzyska, w kabaret najniższej klasy…

  2. [Egonku] – masz termometr w oczach? A może miałeś na myśli zdanie, które często sie wypowiada w kontekście zwłok – że “jeszcze ciepłe”? No ale przecież Girzyński na martwego zupełnie nie wygląda.

  3. Pies? Piesek. Jaka rasa? Słuchaj, czy Rosenzweigowa ma na sprzedaż psa? 😉

    A tak na poważnie… To chyba właśnie o to chodzi, żeby wejść tam i wyczyścić to szambo (w takim tempie, żeby samemu nim nie przesiąknąć). Może to naiwne, ale mam wrażenie, że jest jeszcze w Polsce spora grupa ludzi, która tylko na to czeka i chętnie oddałaby swoje głosy na takich “czyścicieli”.

  4. Witoldzie Skaczkiewiczu, a propos uwagi o inteligentach, przypomnę tylko, że wszyscy obecni w programie politycy posiadają wyższe wykształcenie (choćby taki Roman Giertych ukończył na UAM dwa fakultety). Co więcej, z dwóch głównych rozmówców, Bronisław Komorowski legitymuje się również tytułem arystokratycznym, zaś Zbigniew Girzyński (podobnie jak Wojciech Olejniczak) – stopniem doktora.

  5. Tomku, ale przecież nie tytuły naukowe czynią inteligenta… Wszak Maciej Giertych jest profesorem, ale tytuł ten nie przeszkadza mu głosić swoich wspaniałych teorii…

  6. Poseł Girzyński arystokratą co prawda nie jest, ale za to uwielbia tytuły, co widać na jego stronie w dziale Galeria. Fajne tytuły zdjęć “Dr Zbigniew Giryński z prof. Lechem Kaczyńskim” albo “…z dr Jarosławem Kaczyńskim”.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s