Miś Knut i obrońcy zwierząt

Bohaterem dzisiejszych filmików będzie mały miś polarny z berlińskiego ZOO imieniem Knut. Niedźwiadek, na którego punkcie oszaleli ostatnio Niemcy, żyje dzięki pracownikom ogrodu zoologicznego, którzy, gdy jego matka zdechła po urodzeniu, zdecydowali się karmić zwierzaka z butelki.

Knut, mimo że łagodny i przyjaźnie do ludzi nastawiony, ma jednak wrogów. Są nimi, jak się znienacka okazało parę dni temu, działacze z pewnej organizacji „broniącej praw zwierząt”. Ludzie ci, którym dobro zagrożonych gatunków leży najwyraźniej na sercu równie mocno, co obrońcom Rospudy czyste powietrze (zwłaszcza nad Augustowem), domagają się, by niedźwiadka natychmiast przestać karmić, każąc mu zdychać w męczarniach – skoro bowiem w naturze nie przeżyłby bez matki, umożliwienie mu przeżycia w zoo wydaje się gwałtem na prawie naturalnym.

Czy niemieccy ekologowie pójdą o krok dalej i – wyciągnąwszy wnioski z faktu, iż ludzie również są zwierzętami – zaczną się domagać likwidacji domów dziecka, ośrodków adopcyjnych, aptek i szpitali, na razie nie wiadomo.

6 myśli na temat “Miś Knut i obrońcy zwierząt

  1. Działacze ci są z gatunku tych bardziej radykalnych.Niestety tacy też się zdarzają.
    Na szczęście Knut ma się dobrze.

  2. Szukam ludzi którzy wspólnie pomogą mi założyć Komitet Ochrony Misiów i Niedzwiedzi KOMiN w celu zatrzymania takich głupich procesów

  3. My również kochamy Knuta!!! A ci ludzie którzy chcą go pozbawić życia i patrzeć jak umiera w męczarniach są dzikimi hienami. Knut jesteśmy z tobą!!!

  4. jakby mozna zabic takie piękne stworzenie on jest cudny chcial bym miec takiego w domu pozdro dla wszystkich kturzy go kochaja

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s