Kto wybił dinozaury?

Jak Jezus przed Piłatem, tak Maciej Giertych (tak tak, ten, którego synek stał się właśnie najbardziej znanym na świecie ministrem edukacji) stanie wkrótce przed Biurem Parlamentu Europejskiego, gdzie ma być sądzony za to, co w swej książce napisał o Żydach. Złowrogie grono zapewne dość srogo ukarze genialnego następcę Łysenki, i to pomimo faktu, iż wielki polski badacz w obawie przed reakcją opinii publicznej przemilczał w swej książce wiele z tego, co ostatnimi czasy ustaliła na temat Żydów nauka, zwłaszcza kazaska. Ot, choćby skromny fakcik, że od roku już wiemy, kto wykończył stare poczciwe jaszczury z Parku Jurajskiego i spod Wawelu… Tak tak, drogie dzieci, Dratewka też był obrzezany:

16 myśli na temat “Kto wybił dinozaury?

 1. [Tomek]
  „którego synek stał się właśnie najbardziej znanym na świecie ministrem edukacji”

  Na świecie? Może jeszcze napiszesz np. „cywilizowanym”?

  Czy sprawdziłeś do dokładnie napisał w swojej durnej książeczce ten stary debil, czy też po prostu powtarzasz to, co pismaki naskrobały w swojej makulaturze?

  (Po Twojej żenującej wpadce z czosnkiem na blogu glównym, muszę niestety – bardzo mi przykro z tego powodu – dozbroić swój aparat poznawczy w również bardziej obcesowe pytania)

 2. Że [TJK] Borat to rozumiem. A część druga?

  Zdaje się, że Autor na oczy nie widział ani kawalątka z tej książeczki. Nie przeszkodziło mu to w jej kwazimerytorycznej ocenie.

  Wolę jednak normalne sądy. Oparte choć na poszlakach, jeśli już nie dowodach. Postrzeganie pozazmysłowe pozostawiam fantastom, ufologom i wróżkom.

  Zwróć uwagę drogie [TJK], że praktycznie nie odniosłem się do treści inkryminowanej książczyny. Nie zamierzam zresztą. Jedyny mój o niej sąd (bardzo zgrubny zresztą) wywodzę na podstawie dotychczasowych dokonań pana Niestety Posła Profesora Szyszkologa.

  Pan Tomek jednak poszedł znacznie dalej – nie czytał, nie widział. Uwierzył w szczegóły i napisał.

  Zupełnie nie jak jego ewangeliczny poprzednik.

  Ja bym wolał jednak sprawdzić przed wydaniem opinii bardziej szczegółowej.

  Chyba że Autor zamierza wyciągnąć profity z tego, że „nie widział, a uwierzył”. A wtedy to przepraszam bardzo – nie mieszam się w dyskusje religijne.

  Z czosnkiem zaś (może nie zauważyłoś drogie TJK, zdarza się) sprawa jest prosta: autor rozpowszechniał w swoje plotce, przepraszam ‚notce’, legendy na temat leczniczej działaności czosnku. Ty też w swoim komentarzu przebąknęłoś o wpływie dobroczynnym na „mięsień sercowy”.

  No cóż, lekarze ze Stanford University twierdzą inaczej. Czekam więc na odpowiedź Autora w tej sprawie, doczekam się?

 3. Tuje: jakiś lewacko-anarchistyczno-niemyty portal (chyba cia.bzzz.net) publikował fragment tej książki Giertycha – oczywiście w celu oburzania się – i były tam dwa zasadnicze wątki: muzułmanie i Żydzi. Więc się zapoznałem.

  O ile odnośnie muzułmańskich imigrantów pan Giertych ma 100% racji i po prostu opisuje swoje obserwacje (a będąc w Brukseli zapewne może czynić ich wiele), o tyle to co napisał o Żydach trąci antysemityzmem.

  Najbardziej kontrowersyjnyc fragment głosi bowiem, że sami się izolują przez religijny podział na swoich i gojów, koszerność itd. Jest to prawda w sensie kulturowym, ale Giertych podaje to w sosie „knująco-spiskowym”, co wzbudza słuszne zarzuty o antysemityzm. Tym głupsze jest zestawienie tego z muzułmanami, bo akurat o wiele bliżej nam do żydowskiego kręgu kulturowego niż do islamskiego. Podsumowując, pan Giertych zatrzymał się na pewnym etapie i dalej pójść nie chce.

  P.S. dla tych, którzy są entuzjastami pójścia o wiele dalej:


  ENGLAND, United Kingdom, June 26, 2006 Jak podał Times Online, para homoseksualistów która zamiast się opiekować, wykorzystywała seksualnie adopotowanych chłopców, została skazana tylko na 5 i 6 lat więzienia.

  Homoseksualni partnerzy, którzy molestowali seksualnie adoptowanych chłopców, skazani zostali przez sąd brytyjski na kary więzienia, które jednak, jak twierdzi opinia publiczna są zbyt niskie do popełnionych czynów. Dwóch homoseksualistów, 41-letni Ian Wathey i 31-letni Craig Faunch, żyjący od pięciu tygodni w „związku malżeńskim”, skazani zostali przez sąd Wakefield Metropolitan District Council na kary, odpowiednio: 5- i 6-lat pozbawienia wolności. Wielokrotnie molestowali oni seksualnie czterech chłopców. Ofiary były gwałcone, a akty te nagrywano kamerą. Chłopców zmuszano też do oglądania filmów homoseksualnych.

  Adopcję dzieci przez pary homoseksualne zalegalizowano w Wielkiej Brytanii w 2002 roku.

  Kary niby niskie, ale w więzieniu grypsujący powinni zrealizować „potocznie rozumianą sprawiedliwość” (copyright by Aleksander Kwaśniewski). Nie wierzę, żeby w UK nawet grypsera była politycznie poprawna.

 4. Castaneda,

  „P.S. dla tych, którzy są entuzjastami pójścia o wiele dalej:”

  A co to ma do rzeczy? A czy heterosexualny-pedofil ojciec nie moze zgwalcic adoptowanej corki? Jakas sugestia, ze geje to pedofile?

  Znasz jakiegos muzulmanina? Polacy na zachodzie maja tez maja swoje getta, tylko wtedy to sie nazywa, ze dbamy o tozsamosc narodowa.

 5. Castaneda, mam znacznie lepszy kawałek, tym razem o parze heteroseksualnej:

  Podejrzane o zamordowania siekierą czteroletniej Ani małżeństwo z Włocławka przyznało się do zarzucanych mu czynów. (…)
  58-letni Bogumił i 46-letnia Grażyna przyznali się do zarzucanych im czynów. Prokurator zarzucił mężczyźnie dokonanie kwalifikowanego zabójstwa zagrożonego dożywociem. Jego żona jest oskarżona o nieudzielenie pomocy. Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat więzienia. (…)
  Zamroczony alkoholem bezrobotny Bogumił T. z Włocławka zmasakrował siekierą 4-letnią dziewczynkę. Po wszystkim tłumaczył, że „zabił diabła”. W mieszkaniu obecna była także żona 58-letniego Bogumiła T. – 46-letnia Grażyna T.
  Mężczyzna we krwi miał ponad 2,8 promila alkoholu. Kobieta, również pijana (nie była w stanie dmuchać w alkomat), przekazała siekierę, którą sprawca „rozprawił się z demonem”. Oboje za 40 zł mieli zaopiekować się dziewczynką, której rodzice w piątek rano chcieli rozpocząć pracę dorywczą.

  Anię przyprowadzili do domu T. w czwartek około 20 – wcześniej już raz ją tam zostawili. Według relacji matki, gospodyni była pijana, ale mężczyzna był trzeźwy. Co się działo potem – wiedzą tylko oni. Dziecko zostało zamordowane prawdopodobnie krótko po północy.

  Za: gazeta.pl

  Według mnie nasi włocławscy heteroseksualiści biją londyńskich gejów na głowę w kwestii stosunku do dzieci. Nie zgodzisz się?

 6. „Znasz jakiegos muzulmanina?”

  Tak, jeździłem bardzo dużo po krajach muzułmańskich na Bliskim Wschodzie a także po Francji i Holandii.

  „Polacy na zachodzie maja tez maja swoje getta, tylko wtedy to sie nazywa, ze dbamy o tozsamosc narodowa”

  Ale nie mamy specjalnej nazwy na obcych (u Żydów „goj”, u muzułmanów „giaur”), szeregu tabu ich dotyczących oraz np. zakazu wydawania naszych córek za gojów.

  „Według mnie nasi włocławscy heteroseksualiści biją londyńskich gejów na głowę w kwestii stosunku do dzieci. Nie zgodzisz się?”

  1) Ta dwójka była w delirce alkoholowej. Tamci dwaj z Londynu byli trzeźwi i starannie przygotowali się do wykorzystywania tych dzieci (kamera) i z premedytacją wykorzystali prawo nakazujące oddawanie im dzieci do adopcji.

  2) Jeśli weźmiesz ogólną liczbę par hetero- i homoseksualnych wychowujących dzieci to casus z Włocławka jest ułamkiem promila, zaś casus z Londynu to odsetek o rząd wielkości większy.

 7. Castaneda, Ty zawsze złapiesz clou.Jak poczytasz sobie wiecej, to znajdziesz o wiele wiecej doniesień o molestowaniu, znęcaniu się, zabijaniu, głodzeniu, wieloletnim znęcaniu sie psychicznym nad dziećmi w naszych rodzinach katolockich.
  Czy to przemawai z atym,żeby odnbierać wszystkim rodzicom dzieci zaraz po urodzeniu i wychowywać je w domach dziecka?

 8. „Jak poczytasz sobie wiecej, to znajdziesz o wiele wiecej doniesień o molestowaniu, znęcaniu się, zabijaniu, głodzeniu, wieloletnim znęcaniu sie psychicznym nad dziećmi w naszych rodzinach katolockich.”

  Jak jest dyskusja o poparciu dla aborcji to Polacy są słabo związani z Kościołem, a jak zaczyna się o zabijaniu dzieci to nagle wszyscy Polacy stają katolikami? Po pierwsze, jakie masz podstawy by twierdzić, że ci alkoholicy byli w ogóle katolikami? Wielu alkoholików bluźni i czyta „Fakty i Mity”.

  „Jak poczytasz sobie wiecej, to znajdziesz o wiele wiecej doniesień”

  Złośliwie nie poczytam sobie 🙂 Jak chcesz coś udowodnić to przytocz.

  „Czy to przemawai z atym,żeby odnbierać wszystkim rodzicom dzieci zaraz po urodzeniu i wychowywać je w domach dziecka?”

  Nie, ale to brzmi bardzo po unijnemu. Wtedy można będzie już trzylatki uczyć tolerancji dla anala.

 9. Castaneda,
  1) od kiedy to fakt bycia pod wpływem alkoholu zwalnia od odpowiedzialności za czyn?
  2) casus z Włocławka to nie jednostkowy wyskok tego typu. Możesz pisać, co chcesz, jednak w co trzecim „Faktu” czy „Superexpressu” można znaleźć mrożace krew w zyłach historie o tatusiach gwałcących córeczki, niekoniecznie nawet pod nieobecność mamusi.
  A co do motywu przygotowania do zbrodni, zgodzę się, że para z Włocławka działała spontanicznie. Co jednak powiedzieć o innej heteroseksualnej parze, która uśmiercanie swych dzieci musiała starannie planować, zważywszy, że proceder trwał kilka lat:

  Dzieciobójcy pod sąd
  Przed lubelskim sądem rozpoczął się proces w sprawie zabójstwa pięciorga noworodków z Czerniejowa. Na ławie oskarżonych zasiedli rodzice zamordowanych dzieci. Grozi im dożywocie. (…) Makabryczna zbrodnia wyszła na jaw latem ubiegłego roku, gdy zwłoki noworodków zostały znalezione w bekach po kiszonej kapuście.
  39-letnia obecnie Jolanta K. przyznała się przed prokuratorem do zarzucanych jej czynów i wyjaśniła okoliczności zabójstw. Jej 45-letni mąż utrzymywał, że nie wiedział o kolejnych ciążach żony. Wcześniej mieli już czwórkę dzieci, które dziś są w wieku 13-18 lat.
  Zwłoki noworodków Jolanta K. przechowywała w zamrażarce. Latem 1999 r. rodzina K. przeniosła się na wieś do Czerniejowa pod Lublinem. Małżonkowie K. prowadzili sklep znajdujący się w sąsiedniej miejscowości. Kobieta trzymała ciała noworodków w zamrażarce w domu, ale wiosną 2003 r. przeniosła je do beczki po kiszonej kapuście stojącej w piwnicy. Zostały ujawnione, kiedy babcia kazała dwóm córkom małżeństwa K. wyrzucić na pole zawartość beczki.
  Biegli psychiatrzy orzekli, że oboje oskarżeni są zdrowi psychicznie. Obojgu grozi dożywocie – kobiecie za zamordowanie dzieci, mężczyźnie za podżeganie do zbrodni – miał grozić żonie, że nie chce więcej dzieci, a także bić ją i znieważać.

  (za: Interia.pl)

  Ciekaw jestem, jak tę parę usprawiedliwisz?

 10. “Znasz jakiegos muzulmanina?”

  „Tak, jeździłem bardzo dużo po krajach muzułmańskich na Bliskim Wschodzie a także po Francji i Holandii.”

  Nie pytalem o to czy widziales jakiegos muzulmanina, pytalem o to czy znasz jakiegos. Znam wielu bardziej cywilizowanych od wiekszosci europejczykow. By the way.. Jaki jest sens w porownywaniu muzulmana z Bosni lub cywilizowanej czesci Tucji z ludzmi z Nigerii, Etiopii?

  “Polacy na zachodzie maja tez maja swoje getta, tylko wtedy to sie nazywa, ze dbamy o tozsamosc narodowa”

  Ale nie mamy specjalnej nazwy na obcych (u Żydów “goj”, u muzułmanów “giaur”), szeregu tabu ich dotyczących oraz np. zakazu wydawania naszych córek za gojów.

  Ilu zydow stosuje sie do takiego tabu?

  Po za tym jak ktos jest obywatelem to ma miec takie same prawa. Inna sprawa jest to czy nalezy masowo wpuszczac do Europy ludzi z Afryki.

 11. Dinozaury wygineły w sposub raczej to natura zrobiła że dinozaury wygineły. Wielki meteoryt spadł na kontynenty i dinozaury poprostu wygineły. Niektórzy sądzą że to nie prawda, ale ludzie męczyli się żeby ustalić wiarygodniejszą wersję, ale tak nie jest. Dinozaury wygineły poprzez meteoryt.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s