Farewell, Krawczykowa!

No i wpadka. Piąty mężczyzna, podejrzewany o ojcostwo dziecka pewnej damy nie najcięższych obyczajów, okazał się (genetycznie przynajmniej) nie mieć z półsierotą nic wspólnego. Dalej to już szukanie igły w stogu siana, radna z Radomska miała bowiem najprawdopodobniej przerób nie mniejszy niż Kameruńczyk, za którego sprawą niedawno robiły sobie masowo testy najbardziej postępowe i liberalne elity stolicy. Fakt, że ichnie testy co innego miały diagnozować, schodzi tu na drugi plan. Najważniejsze, że przy okazji wyszło na jaw, że warszawskim salonom mentalnie wcale nie tak daleko do samoobroninych stodół: i tu, i tam nikt w trakcie barłożenia nie myśli o elementarnym zabezpieczeniu. Widać teraz jak na dłoni, że w tym, iż nie mamy w Polsce epidemii AIDS na miarę tej ukraińskiej, większa zasługa szczęścia niż rozumu czy pruderii.

Tymczasem Aneta K., oprócz tego, co może złapać w trakcie starań o następne fuchy, powinna również zacząć się obawiać tego, co jej mogą w przyszłości zrobić wszyscy ci faceci, którzy teraz dowiadują się, że nie byli tymi jedynymi (oraz że – co gorsza – taplali się w tym samym jeziorku, co Lepper z Łyżwińskim). A jest się czego bać – zobaczcie, jak skończył maczo, który traktował kobiety tak, jak A.K. mężczyzn:

9 odpowiedzi na “Farewell, Krawczykowa!”

  1. jak to co? Dziewczyna przejeła się ostrzeżeniem posła Piłki przed śmiertelnymi zagrożeniami jakie wynikają z używania komdomów, które jak wszyscy wiemy wywołują kurzą ślepotę i bezpłodność.

  2. [Filkower]: a może wprost przeciwnie? Po prostu przestraszyła się, że ulegnie stereotypom. Np. stereotypom brudnych knurów z Samoobrony zarażonych pryszczycą, włośnicą i inymi odzwierzęcymi chorobami? Analogicznie jak w przypadku paru (jednak biednych) idiotek ze sprawy Mola.

  3. jak tylko pierwszy raz usłyszałam jej wyznania w „teraz my”, czułam jedną wielką kompromitację, chociaż widziałam też stojącą za tym powagę sprawy. mnie zastanawia tylko, jak to wpłynie na ustawodawstwo odnośnie molestowania seksualnego w miejscach pracy, bo tylko to nas jako społeczeństwo powinno faktycznie interesować jako efekt.
    btw. mimo wszystko, ciekawe co pani krawczyk powie dziecku za kilka lat i co sobie sama teraz myśli patrząc w lustro. żal nie żal? sama nie wiem.

  4. [Tuje]: może i tak, kto zrozumie kobietę 😉 Ja wybrałem poprzednią hipotezę bo mam słabość do piłki

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s