Duch Święty górą

Duch Święty miał rację. HGW została prezydentem.

Co prawda nie w 1995, tylko w 2006. I nie Polski, tylko Warszawy. Z Nieba jednak do Ziemi kawałek drogi, więc w trakcie Haninych Objawień mogły nastąpić jakieś zakłócenia na łączach.

Końcem końców powiedzmy sobie jednak szczerze: proroctwo się sprawdziło. Gratulujemy Hani i Duchowi oraz życzymy czterech lat równie spektakularnych i skutecznych objawień.

Ekstaza Świętej Hanny po ogłoszeniu wyniku wyborów

14 myśli na temat “Duch Święty górą

 1. Mam wrażenie, że natenczas Hania nie będzie tak tym Duchem Świętym wymachiwać jak maczugą :-))…

  Chociaż pewności mieć nie można, bo jak PiS rozpocznie kontrakcję

  (p.pierwszy – lex Jurgiel, czyli położenie przez wojewodów łapy na kompetencjach sejmików w zakresie rozdziału unijnej kasy, p.drugi – totalna obstrukcja PiSu w radzie Warszawy, p.trzeci – zarząd komisaryczny nieodzowny wskutek paraliżu zarządzania Wawą; towarzyszyć będzie temu background w sferze nadbudowy w postaci notorycznie (i z wielkim medialnym hukiem) wszczynanych śledztw prokuratury i i działań CBA przeciw nie-PiSowym samorządowcom)

  to Hania może się poczuć zmuszona znowuż zastawiać się Duchem Świętym w charakterze wunderwaffe antypisiej :-))…

 2. W sumie wyszło jej na dobre, bo prezydent Warszawy może więcej (chyba że za wartościowe uznać ściskanie rączek i wygłaszanie orędzi z okazji nie skracania kadencji Sejmu) i nie przyprawia o dyspepsję (w każdym razie obecny prezydent Polski jakoś na to się nie skarżył gdy mu się zdarzyło nim być, może stołek mniej uwiera w tyłek…).

 3. Ciemno wszędzie… Co to będzie, CO TO BĘDZIE???!!!!!

  CZARNO to widzę, BARDZO CZARNO!!! Raz,że taki układ będzie tylko utrwalał, a nawet podgrzewał konflikty (p. socjotechiki, czyli m.in. usługi Natalii de Barbaro),dwa – wrócą MACHLOJSTWA,PRZEKRĘTY FINANSOWE w mieście w stylu Piskorski i inni z PO przy współpracy z SLD. Teraz Schetyna i Tusk zacierają ręce… Z całą pewnością to agresywne i napastliwe babsko (WYBACZ DROGI SĄSIEDZIE, ALE JA NA TĄ PANIą PATRZEć NIE MOGę), a jednocześnie bezkrytyczne i bezwolne wobec swoich – Gronkiewicz będzie MARIONETKĄ czerwono – różowych układów! Warszawskie MAFIE zrobiły wszystko,żeby nie dobrano sie im do skóry!

 4. Dodam jeszcze,ze moja matka, która niegdyś pracowała w NBP była zwolenniczką Gronkiewicz, nawet ją chwaliła,ale od czasu, gdzy widzi ją w polityce, podobnie, jak ja, reaguje alergicznie na tą panią. A już czara goryczy przelała się, gdy zobaczyła,że agituje ludzi nawet w HOSPICJUM.Dodam,że od kilku lat moja mama leczy się onkologicznie
  Nie odpowiada mi styl komunikowania się tej pani, widzę w niej dużo biernej agresji, brak panowanianad swoimi emocjami. Nie świadczy to bynajmniej o sile osobowości, więc nie wierzę w jej skuteczność w roli prezydenta. Z pewnością będzie naciskana przz różngo formau mafijki – układziki i nie będzie w stanie wyraźnie stawiać GRANIC i mówić NIE.Tu potrzeba uczciwego człowieka i stanowczgo, który będzie potrafił mówić STOP stanowczo. Człowieka, który nie będzie reagować raz agresją, a inym razem uległością.No i to absurdalne zachowanie – polityklów SLD uwaza za b-j cnotliwych, a PiS za NAJGORSZĄ z możliwych partii.

 5. Venissa,
  Jak dla mnie to wyboru zbyt wielkiego w drugiej turze Warszawiacy nie mieli, ale scenariusz rysowany przez Ciebie wydaje sie byc zdecydowanie przesadzony. Piskorskiego juz nie ma w PO, to po pierwsze. A po drugie – wlasnie po to Tusk i Gronkiewicz-Waltz nie prowadzili zadnych rozmow z lewica w sprawie poparcia w drugiej turze, aby teraz mogli rzadzic niemal samodzielnie Warszawa. Skad wiec ma byc ten przeogromny wplyw SLD na rzadzenie stolica?
  Jak dla mnie to zostalo wybrane mniejsze zlo. Po raz kolejny zreszta.

 6. Ha, a moje znajome Mohery zamóiły 9 nowenn w intencji wyboru człowieka zgodnego z wola bożą. Musi, Hania ma jakieś niebiańskie przyjaźnie, czy coś. Choc zdaje sie,że Moherki miały na myśli raczej Obiecankiewicza;-)

 7. Jako były (niestety) warszawiak (nie”warszawianin”!) szczerze cieszę się z odejścia z Ratusza p.KM. Co prawda wielcy Mali Bracia nie zapomną o swojej posłusznej marionetce, ale już jesteśmy znieczuleni na ich absurdalne decyzje personalne, zgodne ze starą zasadą TKM. Na plus p. Marcinkiewiczowi mogę zapisać to, że potrafił zachować fason i pogratulować p.Hani, w przeciwieństwie do p.Jarosława K.,który w zacietrzewieniu zapomniał, że rządzi nie sam PIS, ale koalicja (przynajmniej oficjalnie).
  Pa, pa Kaziu! Nie martw się – i tak upadniesz na 4 łapy!. Yes,yes,yes!!!
  Ciekawe, czy Atrakcyjny Kazimierz będzie dalej grafomanił na swoim blogu?

 8. Nie stawialbym na jednym poziomie pani Hanny Gronkiewicz Waltz z Giertychami, Wierzejskimi czy Markami Jurkami. Wspominala wprawdzie ze jest osobo wierzaca ale w swej dzialalnosci kierowala sie zawsze profesjonalizmem i nigdy nie wspierala sie tam wartosciami czy innymi silami wyzszymi. Pod wzgledem dzialalnosci profesjonalnej jej cenzurka jest chyba jednak pozytywna, wiec w jakim celu te niskiego lotu aluzje?

 9. Dla mnie największą satysfakcją po ogłoszeniu wyników wyborów było wystąpienie Brata Większego, który poraźkę Kazia (i PIS) tłumaczył komentarzami ze „Szkła kontaktowego”. Szkoda, że nie mogłem zobaczyć miny zwolenników brata, niemających (jak większość Polaktów) dostępu do TVN 24, jak kombinowali o co ich Wodzowi chodzi.

  Brak Większy chyba całkowicie przeniósł się do rzeczywistości wirtualnej, kreowanej przez TVN 24. Stał się tym samym niewolnikiem Układu (matrixa).

 10. Tym razem Duch Swiety zachowal sie przyzwoicie tym razem, ale patrzac jakiego mamy konserwatywnego papieza to mysle ze Duch Swiety oszukal kardynalow…

 11. Ciekaw jestem,czy w przypadku wystąpienia tzw.”schodów”,Duch Swięty ponownie natchnie Hanię do rejterady i poszukania sobie lepiej płatnej posady…

 12. Przypadkowo – linkując od strony do strony – trafiłem na tego bloga. Jest interesujący jak 15324 odcinek Mody na sukces, dowcipny jak ludobójstwo. Autorowi życzę dobranych okularów. Trzeba leczyć zeza intelektualnego.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s