Piłka czy kiłka?

Euromason odkrył spisek. Spisek przemysłu farmaceutycznego, a ściślej: producentów środków antykoncepcyjnych, którzy najwyraźniej jakiś czas temu doszli do wniosku, że tradycyjne reklamy w dzisiejszych czasach niewielu są w stanie przekonać, i (zapewne w tajemnicy) gremialnie uradzili, że zainwestują w postać publiczną z szerokim dostępem do mediów, co im zrobi jakiś PR odjechany. Ostatecznie do zadania wybrali posła Mariana Piłkę (PiS), weterana pi-arowskich ofensyw ZChN-u i AWS-u

Przyznać trzeba, że do wykonania zlecenia pan Piłka przystąpił sumiennie: od kilku dni bez wytchnienia biega po stacjach TV i rozgłośniach radiowych i opowiada w najlepszym czasie antenowym, jak to prezerwatywy i pigułki wywołują bezpłodność. Pomysł genialny w swej prostocie: wszak od zarania dziejów ludzie produkują i kupują środki antykoncepcyjne właśnie po to, by poradzić sobie z płodnością, trudno więc wyobrazić sobie przekaz, który lepiej by reklamował te produkty. Niestety, obawiam się, iż powtarzanie w kółko tego samego (nawet jeśli dotyczy to tak soczystego tematu jak robienie dzieci) może po jakimś czasie znudzić rozochoconych odbiorców, dlatego chcę zupełnie za darmo zadedykować posłowi Piłce filmik, który może się stać dlań kopalnią nowych pomysłów. Film pokazuje, do czego jeszcze – oprócz wywoływania bezpłodności – może służyć prezerwatywa:

15 myśli na temat “Piłka czy kiłka?

 1. A tymczasem w cywilizowanych krajach:
  http://www.guardian.co.uk/medicine/story/0,,1945216,00.html

  „A hard-hitting government advertising campaign on sexual diseases, featuring raunchy scenes of young people grappling in pubs, clubs and on deserted footpaths, launches today in an attempt to make 18- to 24-year-olds think of condoms as „essential wear” when they go out for a night.”

  „Ms Flint said the aim of the new campaign was „to make carrying and using a condom among this age group as familiar as carrying a mobile phone or putting on a seat belt”

 2. Śmiej się, śmiej – ja właśnie jestem na lateks uczulony… Wyobraź sobie te mniejsze i większe problemy 🙂

 3. Ciekawe, jaki smuteczek kryje się za surowym wzrokiem pana Mariana Piłki? Ciekawe jakie niespodzianki i spodzianki pan Marian Piłka szykuje swoim bliskim na codzień?

 4. Woodya – ale Brytyjczycy się też martwią, że może być od tego więcej nastoletnich ciąż, bo prezerwatywy bardziej zawodne od pigułek 😦
  Mnie też dziś poseł Piłka zainspirował do pisania.

 5. Uenifeu, nie taki sam – ciut dłuższy i z trochę inną scieżką dźwiękową. Powiem jednak szczerze: wersja z dziewczynką niezbyt mi pasuje do posła Piłki 😉

  Ale sami oceńcie:

 6. Piłka jako facet i wybitny PiSdowaty historyk z pewnością wie, co mówi. W swoich badaniach nad przeszłością nieraz pewnie natrafił na dowody na poparcie swojej tezy – czytał o milionach poronionych pomysłów czy trudnościach artystów i pisarzy w płodzeniu kolejnych dzieł. Przeczytał gdzieś, że używanie prezerwatyw jest przyczyną niepłodności u kobiet, używanie kondomów smakowych może rozregulować okres, a branie z połykiem może zakończyć się mutacją genów.

  http://ra2er.blox.pl/2006/11/Antykoncepcja.html

 7. A najlepszy środek antykoncepcyjny, to wstrzemięźliwość!!!!!
  Albo stworzenie rodziny – mężczyzna + kot.
  Czasem zastanawiam się, czy Oni są tak głupi, czy to PR???

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s